Rodzinne Potyczki Sportowe „Razem w Parku”

Plakat promujący Rodzinne Potyczki Sportowe "Razem w Parku"

23 lipca w niedzielę, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu zaprasza na Rodzinne Potyczki Sportowe „RAZEM W PARKU”, które odbędą się na Stadionie Lekkoatletyczno – Piłkarskim na Czarnej Górze. Proponujemy zawody, w których mogą brać udział drużyny składające się z dzieci i rodziców. W rozgrywkach mogą brać udział dzieci ze szkół podstawowych oraz grup zerowych przedszkoli. Zamiast rodziców mogą wystartować inni członkowie rodzin, tj. babcia, dziadek, ciocia lub wujek, a nawet dorosła siostra lub brat. Potyczki nawiązują do tradycji Rodzinnych Rozgrywek Sportowych, ponieważ w każdej konkurencji startuje jedno dziecko i jeden rodzic (lub inny członek rodziny) oraz dlatego, że w tych zawodach mniej ważne są posiadane umiejętności, a liczy się dobra zabawa i rodzinnie spędzony czas. Trudność zadań do pokonania, dopasowana jest do wieku dziecka.

W programie potyczek znajdą się: sztafeta rodzin, tor przeszkód, gry i zabawy oraz tajemniczy „zwinny poligon”. W 3 konkurencjach zawodnicy będą zdobywali punkty, co pozwoli wyłonić zwycięzców. Trzy drużyny, z największą liczba punktów, otrzymają medale, dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy upominki za udział w zawodach.

Jak zgłosić udział w zawodach. Najprościej kliknąć poniższy formularz zgłoszeniowy i wypełnić zgłoszenie. Zgłoszenia on-line będą możliwe do 21.07.2023 do godz. 12.00.

Gdyby jeden rodzic chciał wystartować z dwójką dzieci, to startuje 2 razy w dwóch drużynach. W tym przypadku zgłasza udział 2 drużyn/rodzin, dwukrotnie uzupełniając formularz online.

Jeśli ktoś zdecyduje się albo dowie się o zawodach w ostatniej chwili, to może zgłosić udział rodziny w dniu i na miejscu zawodów, od godz. 10.00.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi.

Formularz zgłoszeniowy online

Regulamin