Otwarty Turniej Tenisa Stołowego 8. Memoriał Henryka Swędzioła

Plakat promujący Otwarty Turniej Tenisa Stołowego 8. Memoriał Henryka Swędzioła

11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu przeprowadzi Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – 8. Memoriał Henryka Swędzioła. Zawody odbędą się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Wiejskiej 1a. Współorganizatorami turnieju są: Powiatowe Zrzeszenie LZS, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz firmy Modest z Łodzi i Rapid oraz Sondmar z Olkusza. Impreza tradycyjnie odbywa się w dniu Narodowego Święta Niepodległości i po raz ósmy jest dedykowana Panu Henrykowi Swędziołowi, współtwórcy imprezy. Poprzez Memoriał trwa wspomnienie znakomitego człowieka, wieloletniego działacza oraz świetnego pedagoga i trenera tenisa stołowego.

Otwarty Turnieju Tenisa Stołowego to zawody dla amatorów, miłośników popularnego „ping-ponga”, jak i również dla osób posiadających licencje zawodnicze. Oprócz podziału na kategorie wiekowe zawody będą prowadzone z podziałem na dziewczęta/kobiety i chłopców/mężczyzn. Pierwsze mecze dla amatorów rozpoczną się o godz. 9:00. O godz. 10.50 nastąpi uroczyste otwarcie turnieju, a od godz. 12:30 miejsce przy stołach należeć będzie do zawodowców, tj. zawodników stowarzyszonych i niestowarzyszonych w klubach, biorących udział w zawodach tenisa stołowego. Amatorzy, którzy poczują, że są w dobrej formie, będą mogli zagrać także w turnieju zawodników posiadających licencje zawodnicze.

Zawodnicy mogą się zgłaszać on-line poprzez formularz, dostępny poniżej do 10.11.2023 r. do godz. 10.00 oraz w miejscu zawodów 11.11.2023 r. od godz. 8.00, najwcześniej godzinę przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia gier w poszczególnych kategoriach wiekowych. Turniej dla amatorów rozgrywany od godz. 9:00 jest BEZPŁATNY. Zgłaszających udział do kategorii rozgrywanych od godz. 12:30 obowiązuje wpisowe w wysokości 15,00 zł. Udział w turnieju jest doskonałą okazją do konfrontacji z innymi zawodnikami oraz szansą na odniesienie sportowego sukcesu. Trzy najlepsze osoby w każdej kategorii otrzymają dyplomy, medale oraz nagrody. Zwycięzcy w kategorii seniorek i seniorów (turniej z wpisowym) otrzymają od współorganizatora zawodów – Powiatowego Zrzeszenia LZS nagrody finansowe.

UWAGA!
Każdy uczestnik, który zgłosił udział poprzez formularz on-line lub w dniu zawodów, musi potwierdzić swoją obecność w Biurze zawodów najpóźniej na 30 minut przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia gier w poszczególnych kategoriach.

Zawodnicy, którzy nie ukończyli 18 lat, muszą dostarczyć pisemną zgodę na udział w turnieju podpisaną przez rodzica lub prawnego opiekuna. Zgoda podpisana przez trenera klubu nie będzie respektowana.

Formularz zgłoszeniowy online

Regulamin

Oświadczenie i zgoda rodzica/opiekuna na udział w turnieju osoby niepełnoletniej