FESTYN „POŻEGNANIE LATA”

Plakat promujący festyn pożegnanie lata na kompleksie Basenowo-rekreacyjnym OSW Czarna Góra w Olkuszu

Sprzyjająca pogoda pozwoliła na przedłużenie sezonu kąpielowego i zorganizowanie dwudniowego festynu „Pożegnanie Lata” na terenie Kompleksu Basenowo – Rekreacyjnego OSW „Carna Góra”.
Z tej okazji opłata za wstęp na basen 10 i 11 września wynosiła tylko 1,00 zł. Ponadto dla gości odwiedzających kompleks basenów przygotowano szereg atrakcji sportowo-rekreacyjnych.

W sobotę przeprowadzono animacje sportowe wśród licznie zebranych przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych. Dodatkowo zorganizowano konkurs zjazdu rynną wodną na czas w kategorii „OPEN”. Zwycięzcą (czas 11,94 sekundy) okazał się Pan Tomasz Kocjan.
Kolejną rozrywką dla wypoczywających były warsztaty taneczne salsy prowadzone przez instruktorów z La Cultura Dance Project. Po elektryzujących i gorących rytmach latynoamerykańskich przyszedł czas na seans jogi zorganizowany przez Klub Beata Urban Fitness.

W niedzielę odbył się Otwarty Turniej Trio Basketu, w którym zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Ponadto organizatorzy MOSiR Olkusz oraz Klub Sportowy „Flika” przeprowadzili dla najmłodszych gry i zabawy ruchowe oraz animacje taneczne. Atrakcją dnia był na aquaaerobic czyli wodna gimnastyka przy muzyce.

Wyniki Otwartego Turnieju Trio Basketu:
I m – Drużyna „Hłyacht” w składzie: Paweł Mączka, Łukasz Wiercioch i Tomasz Sitko,
II m – Drużyna „Sparks” w składzie: Dominik Prusek, Łukasz Liszka, Tomasz Kaliś, Tomasz Styranko,
III m – Drużyna „Obojętnie” w składzie: Krzysztof Serafin, Michał Grabowski, Bartek Kantczak.

Fotorelacja