14. edycja Rodzinnych Rozgrywek Sportowych

W niedzielę 22 października, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu zaprasza na kolejną, czternastą już edycję „Rodzinnych Rozgrywek Sportowych”. Będzie to cykl 3 spotkań o charakterze sportowo-rekreacyjnym z dużą dawką dobrej zabawy, rozgrywanych od października br. do maja 2024 roku. W zawodach mogą brać udział dwuosobowe drużyny składające się z dzieci i rodziców, rywalizujące w podziale na 3 kategorie wiekowe:

– przedszkolaki z grup zerowych – rocznik 2017
– dzieci ze szkół podstawowych klasy 1-3 – rocznik 2014 – 2016
– dzieci ze szkół podstawowych klasy 4-6 – rocznik 2011 – 2013

Po każdej rundzie 3 najlepsze zespoły w każdej kategorii, otrzymają nagrody. Ponadto prowadzona będzie klasyfikacja generalna, do której będą wliczane punkty zdobyte we wszystkich trzech rundach. Po zakończeniu całego cyklu spotkań, trzy najlepsze rodziny w klasyfikacji generalnej (w każdej kategorii) otrzymają puchary.

Na pierwsze spotkanie w czternastej edycji turnieju rodzin, zapraszamy w niedzielę 22 października o godz. 10:30 do Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Wiejskiej 1a. Zapisy przyjmujemy na miejscu, w dniu zawodów od godz. 10:00.

Turniej mini piłki nożnej, zabawy sprawnościowe na torze przeszkód oraz trójbój — w tych konkurencjach na początek wystartują uczestnicy naszych zmagań. Trudność zadań do pokonania, dopasowana będzie do wieku dzieci.

Uwaga: w kategorii przedszkolaków organizator może dopuścić do udziału dzieci poniżej 6 lat.

Jak zawsze, serdecznie zapraszamy do udziału w familijnych potyczkach, bez względu na posiadane umiejętności. Najważniejsza w naszym corocznym cyklu jest dobra zabawa i czas spędzony w rodzinnej atmosferze.

REGULAMIN